Afscheidsreceptie Arianne Hollander

Wethouder Arianne Hollander heeft onlangs, na een wethouderschap van 8 jaar, haar rol bij de gemeente Veenendaal neergelegd. Vanaf april 2010 heeft mevrouw Hollander zich met bijzonder veel inzet en daadkracht ingezet voor onze gemeente.

Met name op het gebied van ruimtelijke ontwikkeling, ruimtelijke projecten, werk en inkomen, veiligheid en kunst en cultuur heeft zij een belangrijke bijdrage geleverd. Tijdens al deze jaren, zelfs in tijden van economische crisis draaide er altijd een bouwkraan in Veenendaal en kregen onder meer de centrumontwikkeling Brouwerspoort en de wijk Veenendaal-Oost meer gestalte.
We zijn Arianne Hollander dankbaar voor haar jarenlange inzet voor onze gemeente en wensen haar alle goeds voor het vervolg van haar loopbaan.

Wij nodigen u van harte uit om persoonlijk afscheid van haar te nemen op maandag 23 april 2018 tussen 17.00 en 19.00 uur in het gemeentehuis van Veenendaal.

Met vriendelijke groet, 

Burgemeester en wethouders van Veenendaal